Przykłady produkcji magnesów firmowych.

Tradycyjne magnesy reklamowe płaskie to bazowy produkt w gadżetach firmowych z podkładem magnetycznym. W zależności od projektu i nakładu wykorzystujemy druk cyfrowy lub druk offsetowy.

Kształt takich magnesów może być dowolny. Nawet dość skomplikowane kształty mogą być zrealizowane jako naklejki magnetyczne.

1. Magnesy reklamowe płaskie w druku offsetowym

Przykład realizacji z połączenia folii magnetycznej i druku offsetowego.

Taki druk w produkcji magnesów reklamowych to bardzo popularna technika. Zapewnia dobre odwzorowanie detali i możliwość druku w pełnej palecie kolorów.

Magnesy na lodówkę dla GASKOM

Kolorowe kwadratowe magnesy reklamowe z logo
Magnesy reklamowe | Wymiary: 50 x 50 mm | Druk offsetowy pełnokolorowy (kolory 4+0) | Folia biała magnetyczna | Sztancowanie

Możliwy nadruk w kolorach Pantone

Do dyspozycji jest paleta kolorów CMYK oraz możliwy jest dodatkowy nadruk w skali Pantone.

Magnesy na lodówkę w ciekawym kształcie

Dla mniejszych nakładów polecamy bardziej ekonomiczną opcję druku cyfrowego. Jakość będzie bardzo zbliżona, a koszt produkcji magnesów na lodówkę dużo niższy.

2. Magnesy 3D na lodówkę dla UAM

Podkład magnetyczny w naklejkach daje nowe możliwości zastosowania reklamy w sposób czasowy.

Łatwość przyczepiania i zdejmowania sprawia, że takie naklejki magnetyczne, zarówno płaskie jak i wypukłe 3D można stosować wszędzie na podłożu metalowym. Najbardziej popularne są magnesy na lodówkę i magnesy z logo.

Te produkowane zawsze na zamówienie gadżety to chętnie rozdawane prezenty. Wspierają świadomość marki i umacniają wizerunek.

Wypukłe magnesy reklamowe wyprodukowane dla UAM

Granatowe, prostokątne magnesy 3D z logo UAM
Magnesy reklamowe 3D | Wymiary: 41 x 100 mm Druk cyfrowy pełnokolorowy (kolory 4+0) Folia biała magnetyczna Sztancowanie Zalewanie poliuretanem bezrtęciowym

Produkcja dla uczelni UAM to przykład magnesów z nadrukiem do masowych działań promocyjnych wśród studentów i kandydatów na studentów.

Forma magnetyczna sprawia, że takie naklejki można bardzo łatwo rozdawać jako gadżet na lodówkę. Głównym celem jest zwiększanie rozpoznawalności i zasięgu marki.

Dowolny kształt i wymiar

Wielkość takich magnesów może być dowolna (w ramach możliwości zalewania) i dopasowana do miejsc reklamowych.

Kolorowe magnesy reklamowe 3D od producenta

Jak widać na innych przykładach również kształt nas nie ogranicza. Możemy ubrać Twój przekaz reklamowy w bardzo ciekawą formę.