Proste naklejanie metalowych emblematów?

Długowieczne metalowe emblematy to gwarancja fenomenalnego pierwszego wrażenia. Po Twojej stronie pozostanie tylko przyklejenie go na produkt. Czy jest to skomplikowana czynność? Odpowiedź brzmi „nie”! Proste naklejanie to jedna z zalet naklejek chromowanych. Stosujemy błonę klejową 3M, która ma formę etykiety, dzięki czemu jest mocniejsza i praktyczniejsza w użyciu.

Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami na temat produkowanych u nas emblematów.

Budowanie wartości produktu.

Emblematy z grupy premium mają za zadanie budowanie wartości produktu. Ciekawe oznakowanie wpływa pozytywnie na decyzje zakupowe klientów. Dobrym przykładem takiego działania jest zaprezentowana poniżej naklejka chromowana. Została ona wykonana na złotym podkładzie. Piękne napisy i logo fenomenalnie sprawiają, że ciężko oderwać od niej wzrok.

Naklejka chromowana. Została ona wykonana na złotym podkładzie.

Prawdziwy nikiel.

Aby zapewnić etykietom długowieczność stosujemy nikiel połączony z chromem. Wykorzystywany często w konkurencyjnych produktach mosiądz jest tańszy ale niestety jego żywotność jest zdecydowanie niższa. Poniżej widzimy naklejkę chromowaną METALIC™ wyprodukowaną na srebrnym tle wraz z literami w tym samym kolorze. Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym!

Naklejka chromowaną METALIC™ wyprodukowana na srebrnym tle wraz z literami w tym samym kolorze.

Więcej = taniej.

Minimalne zamówienie na tego typy produkty to 250 sztuk. Aby móc obniżyć cenę proponujemy zamówienie większej ilości. Drugie rozwiązanie (dla bardzo dużych nakładów) to złożenie zamówienia ramowego na całoroczne zapotrzebowanie dostarczane w kilku partiach, co kilka miesięcy zgodnie z ustalonym planem.

Naklejka chromowana na czarnym tle dla firmy Sola

Dla wszystkich.

Samoprzylepne emblematy chromowane zawsze kojarzyły się z wielkimi światowymi producentami. Dziś są dostępne na wyciągniecie ręki także dla małych i średnich firm. To prosty sposób na dołączenie do instytucji produkujących wyroby klasy premium. Poniżej prezentujemy srebrną naklejkę, która charakteryzuję się szczotkowanym tłem oraz wyciętymi nim literami. Czyż nie wygląda pięknie?

Samoprzylepne emblematy chromowane zawsze kojarzyły się z wielkimi światowymi producentami.

Folia transportowa.

Na zdjęciu widać, ze naklejka zabezpieczona jest od góry folią transportową, dzięki której da się w bardzo prosty sposób przykleić równo wszystkie pojedyncze znaki na wybranym miejscu. Pod tymi malutkimi cyferkami znajduje się błona klejąca 3M, która gwarantuje długą i dobra przyczepność. Po naklejeniu emblematu pozostaje już tylko czekać na pierwsze pozytywne efekty.

Naklejki z numerkami na foli transportowej

Przykłady wdrożeń według branż