Pozytywny wizerunek marki.

Dobre oznakowanie produktów to sposób na zwiększenie przywiązania klienta z Twoją marką. Odpowiednia identyfikacja wyrobów ma na celu wykreować pozytywny i spójny wizerunek marki, dzięki czemu klienci będą chętnie wracali do Twojej firmy. Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak w łatwy sposób tego dokonać!

Poniżej prezentujemy 5 wyprodukowanych przez nas oznakowań, które na pewno przyczynią się do zwiększenia zainteresowania Twoją marką.

Naklejki metalowe.

Szukając profesjonalnego oznakowania warto spojrzeć na naklejki chromowane. Za w miarę niewielki koszt jesteś w stanie przenieść swój produkt do klasy premium. Wysoka dokładność detali w połączeniu z chromowanym metalem to strzał w dziesiątkę. Warto zobaczyć poniższe połączenie srebra z czarnym tłem. Wygląda to naprawdę niesamowicie!

Naklejka chromowana, napis w kontrze poprzez zadruk chromowanego tła czarnym lakierem

Naszywka gumowa SOFT PVC.

Idealny sposób na oznakowanie produkowanych przez Ciebie dzianin i nie tylko. Przezroczysta naszywka gumowa wraz z białymi literami i logo idealnie dopasują się do każdego koloru materiału. Możesz naszyć ją na froncie produktu lub w bardziej dyskretnym miejscu. Zawsze będzie godnie prezentować i reklamować Twoją markę.

przeźroczysta naszywka gumowa na tkaniny z białym napisem

Naklejki wypukłe.

Naklejki 3D to ciekawa forma wizytówki. Możesz umieścić na niej ważne danem, dzięki którym klient będzie miał ułatwiony kontakt z Twoją firmą. Poniżej przykład, na którym oprócz nazwy i loga firmy przedstawiony jest adres strony internetowej. Uwagę zwraca na siebie także szczotkowane srebrne tło.

naklejka reklamowa 3d z logo, srebrne tło, czarne nadruki

Naszywka gumowa.

Druga dzisiaj reprezentowana naszywka PVC. O jej wysokiej jakości i wytrzymałości możemy pisać bez końca. Ta mała zaprezentowana poniżej naszywka to połączenie dwóch zawsze modnych kolorów. Czarne tło idealnie kontrastuje z białym logiem i napisem. Naszywka będzie dobrze widoczna na każdym typie materiału.

Czarna naszywka PVC z białym logo producenta, naszywka do znakowania produktów z tkanin.

Brelok gumowy.

O dowolności kształtów naszych produktów pisaliśmy wielokrotnie. Idealnym przykładem jest zaprezentowany poniżej dwustronny brelok gumowy 3D. Na jednej stronie nadrukowane jest oko, które nawiązuje do specjalizacji a po drugiej znajduje się logo wraz z nazwą zamawiającego. Na zdjęciu możemy również zobaczyć jak wygląda oryginalnie zapakowany brelok.

Brelok reklamowy 3d wykonany z gumy. Brelok dwustronny z logo i elementami powiązanymi z brandem.