Pozytywne cechy oznakowania ubrań.

Elegancki, staranny i zadbany ubiór od zawsze kojarzył się z profesjonalizmem. Warto dołączyć do tego odpowiednie oznakowanie ubrań aby połączyć te pozytywne cechy z Twoją marką! Oferowane przez nas wszywki i naszywki pomogą osiągnąć Ci ten cel.

Zapraszamy do zapoznania się z pięcioma projektami, które wykonaliśmy dla Was w ostatnim czasie.

Granatowy prostokąt.

Zaprezentowana poniżej przykład prostokątnej naszywki soft pvc jest połączeniem dwóch kolorów: granatowego, które służy za tło oraz białego wykorzystanego do literek. Masz pewność, że intensywne kolory nie przejdą na materiał ponieważ nasze naszywki nie barwią! Minimalny nakład zamówienia to 250 sztuk.

Prostokątna granatowa naszywka pvc 3d z białym napisem Nicolaus Vodka, naszyta na dzianinę.

Slogan.

Kwadratowa czarna naszywka, na której znajduję się trójwymiarowy biały napis ze sloganem firmy. Dookoła widoczne jest wgłębienie dla nici. Nie ma obawy, że naszywka pęknie podczas użytkowania ponieważ PVC jest materiałem elastycznym i odpornym na wodę, środki chemiczne i promieniowanie UV. Z pewnością wytrzyma dłużej niż produkt, do którego będzie przyszyta.

Czarna kwadratowa naszywka na dzianinie z białym napisem smart brave independent firmy tiguar.

Kolorowy lew.

Oryginalna forma naszywki w kształcie głowy lwa. Jego grzywa składa się z dwóch odcieni koloru zielonego a twarz to kombinacja żółtego, pomarańczowego i czarnego. Materiał, z którego została wykonana naszywka, gwarantuje wysoką jakość braw na lata, ponieważ barwiona jest cała warstwa a nie tylko jej góra.

Zielonożółta naszywka z logo  w kształcie głowy lwa firmy Palion. Naszyta na dzianinę.

Niezidentyfikowany obiekt latający.

Pozycje wyżej zaprezentowaliśmy oryginalny kształt – tym razem pora na wyjątkowy projekt. Na jajowatym białym tle zaobserwować możemy czarny obiekt latający i krowę w tym samym kolorze. Kolorem zielonym oznaczono głowy pasażerów statku oraz światło wydobywające się z pojazdu. Ten projekt na pewno zapadnie na długo w pamięci klientów.

Biało-czarno-zielona naszywka z UFO i krową.