Powiew wiosennej świeżości w Twojej firmie.

Zima już za nami. Rozpoczęła się astronomiczna wiosna. Czas więc by powiew wiosennej świeżości pojawił się także w Twojej firmie. Sprawdź jak w prosty sposób za pomocą naszych produktów zagwarantować sobie ciekawą reklamę, a co za tym idzie – zwiększenie rozpoznawalności marki.

Brelok smycz.

Brelok w postaci smyczki do kluczy to ciekawa opcja, na której oprócz nazwy firmy możesz zamieścić więcej danych rzeczy jak dane adresowe, numer telefonu, informacje charakteryzujące przedmiot, do którego zostanie ona doczepiona, czy jak na poniższym przykładzie – motto Twojej firmy. Metalowe oczko w tym breloku soft pvc 3D odpowiadać będzie za to by dopięte do niego np. klucze nie odłączyły się.

Brelok w postaci smyczki do kluczy

Naklejki samoprzylepne na rolce.

Tani i wysokiej jakości nadruk to coś co charakteryzuje etykiety samoprzylepne na rolce. Niski minimalny nakład przy stosunkowo szybkiej realizacji to ekonomiczna opcja. Ciekawą rzeczą jest możliwość nadruku zmiennych danych taki jak kod kreskowy, kod QR czy zwykle numery. Aby poprawić trwałość naklejek proponujemy lakierowanie lub laminat.

Naklejki samoprzylepne na rolce

Brelok 3D.

Na zaprezentowanym poniżej zdjęciu doskonale widać, że każdy kolor w tym w breloku gumowym to osobna bryła. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania barwa nie zdrapie się, nie zniknie i cały nadruk przez cały czas pozostanie wyraźny. To właśnie te żywe kolory są jednym z kilku gwarantów, dzięki którym Twoi klienci będą z chęcią sięgać i korzystać z Twojego gadżetu reklamowego.

brelok 3D z miękkiego PVC

Metalowe chromowane naklejki.

Połączenie matowego tła z błyszczącym srebrnym napisem to zawsze gwarancja sukcesu. Poniżej prezentujemy jak wyglądają naklejki chromowane w chwili gdy trafiają one w Twoje ręce. Na dole widoczny jest papier chroniący powłokę kleju. Na górze widzimy folię, która chroni naklejkę oraz sprawia, że przyklejenie emblematu na przedmiot staje się dziecinnie proste!

Metalowe chromowane naklejk

Jajowaty brelok.

Poniższy brelok charakteryzuje się oryginalnym jajowatym kształtem, a wykonanie tego projektu nie stanowiło dla nas żadnego problemu. Jesteśmy przygotowaniu na każdy projekt, który zleci dla nas Twoja firma. Wyraźne białe litery, które wystają ponad bryłę, mówią nam z jaką marką mamy do czynienia. Możesz wstawić tam również inne dane teleadresowe, które ułatwią Twojemu klientowi kontakt.

Brelok 3D o charakterystycznym i oryginalnym jajowatym kształtem