Nowoczesna i atrakcyjna marka dzięki metalowym emblematom.

Produkowane przez Ciebie produkty premium zasługują na oznakowanie z najwyższej półki. Nowoczesna i atrakcyjna marka nie może sobie pozwolić na słabej jakości etykiety. Zastosowanie metalowych emblematów to znak dla klienta, że Twoje wyroby należą do wąskiego grona towarów ekskluzywnych.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami oznakowań premium.

Naklejka chromowana z otworem.

Okrągła naklejka chromowana z wycięciem w środku prezentuje się nieziemsko. Zastosowany złoty kolor w piękny sposób odbija światło dzięki czemu przyciąga uwagę klienta. Mimo iż litery są bardzo małe, to zostały one wycięte bardzo precyzyjnie, dzięki czemu wyglądają perfekcyjnie. Takie oznakowanie produktu zwiększy wartość Twojej marki.

Naklejka chromowana na perfumy, okrągła z wyciętym otworem w środku.

Emblemat chromowany – szczotkowany.

Równie ciekawie prezentuje się rozwiązanie z wyciętym logiem w metalowym emblemacie. Zastosowany tutaj szczotkowany chrom zapewnia mu oryginalny wygląd, który w ciekawy sposób „zanika” w kontakcie ze światłem. Metal to gwarancja dużej i długiej trwałości.

Emblemat szczotkowany chrom, z wyciętym logo.

Złota naklejka metalowa.

Przedstawiona poniżej naklejka to kolejny dowód na to, jak pięknie prezentuje się metal. Choć emblemat jest małych rozmiarów to litery na nim zostały wyprodukowane z wysoką dokładnością. Zastanów się – czy taka inwestycja nie zwiększy prestiżu Twojej marki?

Złote naklejkametalowe firmy Deer Wood. naklejka metalowa w kolorze złota.

Matowa naklejka chromowana.

Metalowa naklejka chromowana METALIC™ PLATE pięknie eksponuje logo także na matowej powierzchni. Wycięcie tego logo nie stanowiło dla nas żadnego problemu. Nie musisz obawiać się także o przyczepność. Zastosowanie błony klejowej firmy 3M sprawi, że naklejka pozostanie na produkcie na zawsze.

Metalowa naklejka chromowana z logo firmy, zastosowano technologię Metalic Plate.

Srebrny emblemat chromowany z połyskiem.

Interesujący przykład, na którym widać, jak fajne i proste logo fenomenalnie prezentuje się w srebrnych barwach! Znak wraz z literami są wycięte, więc będą dobrze się eksponować nie tylko na czarnym tle. Samo naklejenie tabliczki jest banalnie proste i nie sprawi problemu nawet osobie, która będzie miała z nią pierwszy raz do czynienia.

Naklejka metalowa chromowana w wykończeniu połysk z logo producenta mebli

Przykłady wdrożeń według branż