Naklejki wypukłe – Twoje nowoczesne wizytówki 3D!

Z wizytówkami problem jest taki, że bardzo łatwo jest je zgubić. Nawet gdyby klienci sumiennie je przechowywali to po pewnym czasie ciężko byłoby im odnaleźć akurat tę najważniejszą – Twoją. Sprawdź naszą propozycją jak sobie z tym poradzić!

Najskuteczniejszą formą wizytówki, która nie zginie wśród innych, będzie naklejka wypukła. Naklejki 3D na Twoim produkcie sprawią, że klient spoglądając na nie, będzie w stanie szybko odnaleźć wszystko to, co jest mu potrzebne do zamówienia kolejnej partii Twojego towaru.

Poniżej przedstawimy przykłady wyprodukowane u nas naklejki wypukłe – nowoczesne wizytówki 3D.

Profesjonalna czerń na naklejkach wypukłych.

Srebrno-czarne naklejki wypukłe składające się z dwóch części. Po lewej stronie srebrny fragment, na którym znajduje się logo firmy. Pozostała część jest zajęta przez dane adresowe. Srebrne fragmenty naklejki są odblaskowe – ciekawie reagują na padające na nie światło. Tobie pozostaje tylko jedna prosta rzecz – przykleić je na produkt.

Przykład srebrno-czarnej naklejki wypukłej ze srebrnymi odblaskowymi elementami

Piękna biel.

Zaprezentowana naklejka wypukła od razu zdradza czym zajmuje się dana firma. Białe litery są czytelne dzięki umieszczeniu ich na ciemnym tle. Druga cześć naklejki to logo wraz z adresem strony internetowej i numerem telefonu. Nadruk jest w pełni zabezpieczony dzięki zastosowaniu żywicy epoksydowej.

naklejka z żywicy epoksydowej z informacją o producencie i adresem strony www

Dominujący czerwony.

Dominujący czerwony kolor naklejki 3D wyróżnia się prawie na każdym tle. Zaprezentowane dane firmy są koloru białego. Trwałość naszych naklejek to jeden z ich atutów. Za kilka lat będą wyglądać tak samo dobrze jak w dniu ich przyklejenia.

czerwona naklejka 3d mocno wyróżnia się na różnych tłach

Mechaniczne srebro.

Tym razem zastosowaliśmy srebrne tło do granatowych znaków. W pierwszej literce logo znajduje się charakterystyczny czerwony trójkąt. Dzięki padającemu światłu widoczny jest na zdjęciu efekt 3D naklejki wypukłej. Taki drobny szczegół pozwoli zwiększyć zasięg Twojej marki.

naklejka wypukła z logo na srebrnym tle z granatowym nadrukiem

Odblaskowe srebro.

Już na pierwszy rzut oka widać, że światło to przyjaciel tej naklejki 3D produkowanej w technologii doming. Logo, litery i cyfry koloru srebrnego są zauważalne z daleka i bardzo dobrze komponują się z czarnym tle. Dzięki takiej wizytówce mobilnej uda Ci się zaoszczędzić pieniądze i czas spędzony na reklamowaniu Twojej marki.

naklejka 3d firmy motoryzacyjnej na czarnym tle ze srebrnymi napisami

5 problemów z naklejkami wypukłymi i ich rozwiązania. Musisz to wiedzieć, zanim zamówisz! –>>

Przykłady wdrożeń według branż