Naklejki metalowe – profesjonalne i trwałe oznakowanie.

Naklejki metalowe to połączenie świetnego i profesjonalnego wyglądu, najwyższej jakości wykonania oraz niesamowitej trwałości! Twój nowoczesny produkt potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią świetne pierwsze wrażenie oraz podniosą wartość produktów w oczach klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami chromowanymi, które mieliśmy przyjemność wyprodukować w ostatnim czasie.

Srebrny chromowany prostokąt.

Prosta kształtem, ale zarazem oryginalna sama w sobie srebrna naklejka. Przepięknie prezentują się precyzyjnie odwzorowane logo oraz znajdujące się poniżej litery. Pierwsze wrażenie bardzo dobrze wpłynie na pozytywne postrzeganie Twojego produktu.

Srebrny chromowany prostokąt - naklejka z logo firmy Christian Lacroix

Dwa warianty metalowego logo.

Przedstawiony poniżej przykład pokazuje, jak ciekawy projekt pozwoli Ci się wyróżnić się spośród konkurencji. Te dwie okrągłe naklejki metalowe posiadają wycięte wnętrze oraz litery. Po lewej stronie prezentuje się wersja złota, a po prawej srebrna. Nie musisz ograniczać się do jednego wariantu.

Srebrne i złote okrągłe naklejki chromowane firmy Kinetic Perfumes

Srebrny chrom z limonkowym logo.

Prostokątna naklejka metalowa srebrnego koloru z wyciętym okrągłym limonkowym logo. Estetyczne napisy dodają jej charakteru. Zastosowanie błony klejowej firmy 3M daje Ci pewność, że oznakowanie będzie silnie przywierać do przyklejonej powierzchni.

Prostokątna naklejka metalowa srebrnego koloru z wyciętym okrągłym limonkowym logo firmy Osska Design

Naklejka w kolorze miedzianym.

Potrzebujesz innego koloru niż najczęściej wybierany srebrny? Podłużna naklejka tym razem w oryginalnym miedzianym kolorze. Precyzyjnie odwzorowana nazwa marki zdradza nam do jakich produktów zostanie wykorzystana ta naklejka.

Podłużna naklejka w oryginalnym miedzianym kolorze dla firmy Drewniane Klimaty

Nikiel i chrom – pełen połysk.

Duże i małe wycięcia to żaden problem. Żółte nadrukowane wstawki w logo imponująco komponują się ze srebrnym tłem, a padające światło w mocny sposób akcentuje swoją obecność. Metalowe naklejki to zarazem jakość i wytrzymałość.

Żółte nadrukowane wstawki w logo imponująco komponują się ze srebrnym tłem w naklejce dla Taras Factory

Tylko jeden krok dzieli Cię od przejścia do oznakowań premium. Skontaktuj się z nami!

Przykłady wdrożeń według branż