Naklejki magnetyczne – czy są wytrzymałe?

Magnesy z logo na lodówkę to jeden z najskuteczniejszych gadżetów reklamowych wykorzystywanych przez wiele firm. Od lat zdobią one lodówki i inne metalowe powierzchnie w niemal każdej domowej lub firmowej kuchni. Co wyróżnia naklejki magnetyczne, jaka jest ich wytrzymałość i kiedy warto je wykorzystać?

naklejki magnetyczne i ich wytrzymałość

Naklejki magnetyczne – co je wyróżnia?

Naklejki magnetyczne, nazywane potocznie magnesami, to gadżety wykorzystywane
w reklamie od wielu lat. Występują one w dziesiątkach kształtów i kolorów – w tym przypadku nie ma zbyt dużych ograniczeń.

To nie tylko ciekawa ozdoba lodówki lub innej metalowej powierzchni, ale również skuteczna forma promocji firmy lub wydarzenia. Kolorowy magnes z logotypem i nazwą marki od razu przykuwa wzrok.

Pomimo swoich niepozornych rozmiarów i wykonania nalepki magnetyczne wyróżniają się na tle innych materiałów promocyjnych – np. ulotek – wyjątkową wytrzymałością. Wysoką trwałością cieszą się zwłaszcza magnesy wykonywane w technologii Doming.

Na żywotność i odporność naklejek wpływa dodatkowo laminat, którym są one zazwyczaj pokryte. Ich dużym atutem jest także funkcjonalność – można wykorzystywać je na wiele sposobów. Magnesy cechuje ponadto przystępna cena – nawet w przypadku mniejszych nakładów czy zaawansowanych technologii druku.

Zastosowanie naklejek magnetycznych

Zastosowanie nalepek magnetycznych jest naprawdę szerokie. To przede wszystkim idealny rodzaj gadżetu promocyjnego, który można śmiało umieścić jako dodatek w przesyłce czy wręczyć klientowi po spotkaniu. Stanowią one skuteczną formę reklamy firmy i pozwalają odbiorcy jeszcze lepiej zapamiętać konkretną markę.

Wystarczy, że każdego dnia spojrzy on choć raz na umieszczony na lodówce magnes, a w jego myślach od razu pojawią się produkty i usługi marki. Naklejki magnetyczne z logo i danymi firmy ułatwiają ponadto kontakt i ponowne składanie zamówień – wszystkie niezbędne numery lub adresy są bowiem zawsze w zasięgu wzroku.

Naklejki magnetyczne w ofercie POLINAL

W POLINAL wykonujemy na zamówienie naklejki magnetyczne z logo i nazwą firmy –
w dowolnym kształcie i kolorze. Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, takie gadżety dołączane do zamówień lub rozdawane podczas eventów branżowych z pewnością okażą się skuteczne.

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje naklejek magnetycznych – ekonomiczne magnesy typu basic oraz magnesy wypukłe. Pierwsze z nich, pokryte zadrukowaną folią magnetyczną oraz laminatem, stanowią najpopularniejsze, znane od lat rozwiązanie. Magnesy wypukłe to z kolei produkt premium, który od razu przywodzi na myśl markę „z wyższej półki”. Ten typ naklejek magnetycznych jeszcze bardziej przykuwa uwagę eleganckim wykończeniem i charakteryzuje się wyjątkowo dużą trwałością.

Do produkcji magnesów wypukłych wykorzystujemy technologię Doming 3D. Niezależnie od tego, który rodzaj naklejek wybierzesz, pomogą Ci one wypromować firmę i zapisać się pozytywnie w pamięci klientów oraz przypadkowych odbiorców.