Naklejki bez danych teleadresowych?

Nadejdzie taki czas, że zamówisz naklejki, na których nie będziesz musiał zamieszczać pełnych nazw i wszystkich danych teleadresowych. Twoje charakterystyczne logo w zupełności wystarczy by Twój klient wiedział, z jaką firmą ma do czynienia. Zamów swoje naklejki już dziś!

Poniżej przedstawiamy pięć wyprodukowanych u nas naklejek, które spełniają powyższe kryteria.

Pszczoła.

Tło składa się z dwóch części – białego i czerwonego. Na nim znajduję się logo pszczoły narysowane grubą czarną kreską, z wnętrzem wypełnionym kolorem żółtym. Padające na czerwoną część światło podkreśla efekt trójwymiarowy naklejki.

Biało-czerwona naklejka z nadrukiem logo pszczoły narysowane grubą czarną kreską, z wnętrzem wypełnionym kolorem żółtym.

Srebrne „B”.

Dwie identyczne naklejki, różniące się tylko wielkością. Czarne tło pięknie kontrastuje ze srebrnymi wstawkami. Padające światło rozświetla literę i obwódkę, dając o sobie znać z dużej odległości. Proste rozwiązanie, które przyciągnie wzrok Twojego klienta.

Naklejki reklamowe 3d z czarnym tłem i literą "B" w kolorze srebrnym.

Batalion.

Pierwsze z dwóch przestawianych dzisiaj malutkich naklejek wypukłych. Znajduje się na nich szaro-złote logo wraz z czerwoną wstawką i czarną cyfrą. Nadruk jest idealnie dopasowany do okrągłego kształtu.

Naklejki wypukłe 3d z militarnym logo.

86.

Ciekawa czarna naklejka z kolorowymi wstawkami. Litery i cyfry są w kolorze zielonym, białym i czerwony. Nad nimi znajduję się pomarańczowe logo. Bardzo dobrze widoczny jest efekt 3D naklejki wypukłej.

Naklejka 3d czarne tło i pomarańczowe logo i napisy w trzech kolorach.

Herb.

Druga malutka, okrągła naklejka z biało-czerwono-niebieskim herbem otoczonym złotą koroną i liśćmi laurowymi. Mimo tak małych rozmiarów zachowane zostały wszystkie szczegóły grafiki – zgodnie z przesłanym projektem.

Naklejka 3d z herbem na białym tle.

5 problemów z naklejkami wypukłymi i ich rozwiązania. Musisz to wiedzieć, zanim zamówisz! –>>

Przykłady wdrożeń według branż