Najważniejsza właściwość żywicy poliuretanowej.

W produkowany przez nas naklejkach 3D stosujemy żywice poliuretanowe, które mają ważną właściwość. Chroni ona Twój nadruk przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wody i środków chemicznych! Dzięki temu naklejki są w stanie wytrzymać długi czas. Ważnym faktem jest również to, że jest ona bezrtęciowa co pozytywnie wpływa na środowisko.

Zapraszamy do zapoznania się z pięcioma naklejkami poliuretanowymi, które mieliśmy przyjemność wyprodukować.

Prostokątne naklejki 3D.

Maszynowo produkowane naklejki 3D wypukłe to gwarancja wysokiej jakości oraz powtarzalności. Zaprezentowane poniżej prostokątne emblematy charakteryzują zaokrąglone rogi. Na czarnym tle widoczne są litery srebrne oraz jedna w barwach pomarańczowych. Ta ostatnia, mimo iż składa się z wielu drobnych szczegółów, jest wyraźna i czytelna.

Prostokątne naklejki 3D na nośniku produkcyjnym dla firmy Imperoll

Naklejki z oryginalnym kształtem.

Nie ograniczamy się tylko do prostych projektów. Oryginalny kształt nie jest dla nas problemem. Zaprezentowane poniżej naklejki wypukłe to połączenie rombu prostokątem. Dyskretne linie w logo nawiązują do produktów sprzedawanych przez daną firmę. Adres strony internetowej ułatwi bezpośredni kontakt z klientem. Naklejki zostały wyprodukowane w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czerwonej.

Naklejki wypukłe z oryginalnym kształtem z dwoma różnymi kolorami tła

Naklejki z efektem lustra.

Prostokątne naklejki z pięknym błękitnym tłem. Na nich znajduję się nazwa firmy oraz adres strony internetowej. Litery koloru srebrnego w oryginalny sposób reagują na światło, przyciągając wzrok potencjalnego klienta. Na zdjęciu dobrze widoczny jest efekt trójwymiarowy naklejki.

Prostokątne naklejki z pięknym błękitnym tłem i efektem lustra

Naklejki z czarnym tłem.

Podobnie jak w poprzednim przykładzie mamy tu do czynienia z srebrnymi literami, które w kontakcie ze światłem dają efekt luster. Połączenie tego z czarnym tłem podkreśla ekskluzywność naklejki, która idzie w parze z produktami firmy. Żelowa powierzchnia w pełni zabezpiecza ją w trudnych warunkach.

Naklejki z srebrnymi literami, które w kontakcie ze światłem dają efekt luster.

Naklejki z logo.

Zaprezentowane na tej nalepce logo, nazwa oraz adres internetowy firmy pozwala na szybką identyfikacje i kontakt. Na błękitnym tle dobrze widoczny jest efekt 3D. Zastosowanie naklejek wypukłych pozwoli zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność produktów. My produkujemy a Tobie zostawiamy tylko ostatni etap – przyklejanie.

Kwadratowe naklejki z kogo, wypukłe.

Przykłady wdrożeń według branż