Na co zwrócić uwagę przy wyborze naklejek reklamowych? Podpowiadamy

Naklejka to jedna z bardzo skutecznych form reklamy firmy. Wybór tego rodzaju reklamowych gadżetów nie jest trudny. Podczas poszukiwań najlepszej oferty naklejek reklamowych warto jednak zwrócić uwagę na pewne aspekty, takie jak rozmiar, materiał czy trwałość.

naklejki reklamowe dla marki

Folia naklejek

Wybierając naklejki jako gadżet reklamowy Twojej firmy, możesz zdecydować się na jedną spośród wielu rodzajów folii. To między innymi od niej zależy efekt końcowy oraz trwałość wyrobu.

Jeżeli zależy Ci na jak najbardziej prestiżowym wyglądzie naklejek, postaw np. na folię szczotkowaną w kolorze srebrnym. Wygląda ona jak prawdziwy metal, a dostępna jest w znacznie niższej cenie niż metalowe etykiety reklamowe. To tylko jeden z rodzajów folii dostępnych u producentów naklejek.

W POLINAL® zapewniamy druk naklejek reklamowych i pomagamy więc dobrać takie wykończenie, dzięki któremu reklama Twojej firmy od razu przykuje uwagę potencjalnego klienta.

Rozmiar naklejek

Oprócz folii, z której wykonane są naklejki promujące firmę, bardzo ważne są również ich wymiary. Im będą one większe, tym bardziej zauważalne. Warto jednak pamiętać, że jeśli reklama jest zbyt duża, na jednych odbiorców zadziała skutecznie, inni z kolei uznają ją za nachalną.

Zamawiając naklejki reklamowe w POLINAL®, sam określasz ich rozmiar. Dopasuj go więc do indywidualnych potrzeb oraz do miejsc, w których chcesz je umieścić. Jeżeli zamierzasz dawać je klientom w prezencie, postaw na mniejsze i bardziej praktyczne naklejki. Jeśli jednak zależy Ci na ich wyeksponowaniu w przestrzeni publicznej, wybierz te co najmniej kilkunastocentymetrowe.

Trwałość naklejek z laminatem

Trwałe naklejki zapewniają skuteczną reklamę firmy na znacznie dłuższy okres. Warto więc zabezpieczyć je dodatkowo laminatem – w Polinal dajemy taką możliwość.

Laminowanie chroni materiał przed działaniem promieni słonecznych, ewentualnymi uszkodzeniami oraz ścieraniem. Naklejki są wówczas również znacznie twardsze, a tym samym bardziej wytrzymałe. Jeśli decydujesz się na reklamę swojej firmy w takiej formie, nie wahaj się i postaw na taką opcję. Wymaga niewielkiej dopłaty, a znacząco zwiększa jakość naklejek!

5 problemów z naklejkami wypukłymi i ich rozwiązania. Musisz to wiedzieć, zanim zamówisz! –>>

Projektujemy naklejki reklamowe w niestandardowych kształtach

Im bardziej oryginalne są gadżety reklamowe, tym większe jest zainteresowanie firmą. Unikalna reklama dowolnego produktu lub marki przyciąga znacznie większą ilość klientów. Decydują się oni na skorzystanie z jej usług, gdyż uważają, że jest ona ciekawsza od innych.

Jeśli poszukujesz idealnej drukarni naklejek dla swojej marki, zwróć uwagę na opcję wycięcia nietypowych kształtów. Możliwość tę zapewnia cięcie ploterowe – dzięki niemu naklejki i etykiety mogą posiadać rozmaite formy. To znacznie ciekawszy sposób wypromowania marki, niż użycie w tym celu najzwyklejszych naklejek w kształcie koła bądź kwadratu.

Prowadzisz działalność związaną z gastronomią? Wybierz naklejki w kształcie garnka lub butelki. W przypadku gabinetu weterynaryjnego możesz postawić na gadżety w kształcie wybranego zwierzęcia. Dzięki takiej oryginalnej reklamie, zbudujesz znacznie lepszą więź z odbiorcami.

W POLINAL® pomożemy Ci stworzyć naklejki idealne, spełniające Twoje oczekiwania i pracujące na rozwój Twojej firmy.