Minimalistycznie czyli profesjonalnie i pięknie.

Nie zawsze potrzebujesz skomplikowanych wzorów by zwrócić uwagę na swoje produkty. Pokażemy w jaki sposób proste rozwiązania pomogą Ci się… wyróżnić!

Na początek warto ustalić ważny jest fakt – moda na minimalizmy nigdy nie przeminie. Dzięki temu Twoje projekty mogą być aktualne i świeże przez najbliższe dekady. Aby tego dokonać potrzebujesz solidnych produktów reklamowych, które będą w stanie wytrzymać tak długo jak Twoje wyroby. Znajdziesz je u nas!

Poniżej prezentujemy minimalistyczne i solidnie wykonane produkty, które pomogą wypromować Twoją markę.

Logo chromowane – klasa i urok.

Jak opisać w najprostszych słowach wyprodukowany u nas logo chromowane? Przejrzystość, finezja i profesjonalizm. Logo wycięte w prawdziwym metalu szybko nada rozgłosu Twoim produktom.

emblematy chromowane plasticdisplay

Emblematy chromowane – błyszczące litery.

Zastanów się jak często potrzebujesz zwykłego napisu, który ma wyglądać imponująco? Litery z błyszczącego metalu same rzucają się w oczy a takie oznakowanie produktu znacznie podniesie jego prestiż.

emblematy metalowe firma defro

Naklejki wypukłe – logo z nazwą firmy.

Oryginalne logo oraz nazwa Twojej firmy zawarte w naklejce żywicznej to inwestycja, która szybko się zwróci. Wypukłość etykiety 3D przyciągnie wzrok przyszłego klienta a obecny dostrzeże produkty Twojej marki bez problemu.

naklejki 3d ursus

Naklejki metaliczne – błyszczący efekt lustrzany.

Czy płaskie etykiety metaliczne muszą być nudne? Oczywiście, że nie! Podobnie jak w przedstawionych wcześniej przykładach, błyszczący efekt lustrzany wzmacnia siłę prezentacji nazwy i logo Twojej firmy i wyrobów.

etykiety metaliczne marcus

Magnes na lodówkę 3D z Twoim logo.

Na koniec przedstawiamy magnesy z logo Twojej firmy. Jest to ciekawy sposób na zwiększenie rozpoznawalności produktu i firmy. Magnes doczepiony na lodówkę będzie przez cały rok przypominał o Twojej marce!

magnesy soft pvc 3d ustka na fali

Przykłady wdrożeń według branż