Mała inwestycja – duże zyski!

Nie musisz wydawać wielkich sum pieniędzy by w prosty i profesjonalny sposób wpłynąć pozytywnie na odbiór swojej marki. Mała inwestycja w oznakowanie pozwoli Ci zwiększyć świadomość kunsztu Twoich produktów wśród klientów. Nie czekaj – bądź krok przez konkurencją!

Poniżej kilka przykładów, dzięki którym możesz liczyć na pozytywne efekty.

Emblematy chromowane – srebrne litery.

Srebrne błyszczące litery to interesujący sposób w oryginalny sposób zaprezentować swoją markę. Tak dobrze oznakowany produkt momentalnie uzyska pozytywną oceną w oczach Twojego klienta.

emblematy chromowane camportable

Naklejki chromowane – srebrna plakietka.

Duża srebrna plakietka stworzona z prawdziwego metalu to kolejny przykład tego jak pięknie prezentować się będzie na nich Twoje logo! Naklejki chromowane mają korzystny wpływ na rangę Twojego produktu.

naklejki chromowane hymon

Logo chromowane – małe projekty, szczegółowe detale.

Nawet na małych projektach zachowujemy szczegółowe detale. Emblematy chromowane to prosty przykład jak podnieść prestiż swojej marki.

logo chromowane baq exhaust

Tabliczki z logo firmy – trwałość i wytrzymałość.

Trwałość i wytrzymałość to cechy, które określają nasze tabliczki z logo oraz Twój wyrób. Dokładnie odwzorowane logo to gwarancja sukcesu.

tabliczki z logo firmy rtwork

Magnes Soft PVC – utrwalanie marki w pamięci.

Prostym sposobem na zwiększenie świadomości Twojej marki wśród kupujących to wręczenie im magnesu 3D na lodówkę. Ten szczegółowo wykonany gadżet pozwoli utrwalić w pamięci sprzedawany przez Twoją firmę produkt.

magnesy soft pvc bezpieczny kazbek

Przykłady wdrożeń według branż