Magnesy. Miły prezent pozwalający utrwalić wizerunek firmy.

Magnesy to popularne gadżety reklamowe. Wręczenie ich klientowi to miły prezent, który pozwoli utrwalić wizerunek marki. Lodówki, zmywarki, samochody – to niektóre z miejsc, na które trafiają magnesy. Można doczepić je dosłownie wszędzie – wystarczy tylko metalowe podłoże.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawymi informacjami na temat produkowanych u nas magnesów.

Tanio i dobrze.

Tradycyjne płaskie magnesy na lodówkę to ekonomiczny produkt, który pozwoli Twojej firmie zapewnić ciągłą reklamę, nie przeznaczając na nią dużych środków pieniężnych. Opracowaliśmy technikę, która pozwala na wycinanie magnesów bez drogich wykrojników i związanych z tym wysokich kosztów na początek. Dzięki temu magnesy na lodówkę dostępne są teraz bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Magnes na lodówkę promujący picie wody z hasłem "H2o to jest to!"

Mocne mocowanie.

Stosowany przez nas podkład magnetyczny jest na tyle mocny, że magnes „sam z siebie” nie odpadnie z produktu, do którego jest doczepiony. To ważna cecha, dzięki której reklama będzie znajdować się przez cały czas tam gdzie powinna. Twoja marka będzie wtedy codziennie widoczna.

Prezentacja sposobu mocowania naklejki na magnesie.

Trzy rodzaje magnesów.

Jeżeli interesują Cię magnesy wypukłe to możemy zaoferować Tobie ich dwa rodzaje. DOMING 3D™ to wersja gdzie nadruki zabezpieczony jest dodatkowo grubą wypukłą warstwą poliuretanu doming. Natomiast zaprezentowane na zdjęciu poniżej magnesy SOFT PVC to wyprodukowane z materiału podobnego do gumy. Obie opcje są trwałe i odporne na rożnego rodzaju bodźce.

Rodzaje magnesów, magnez z miękkiego PVC

Już od 50 sztuk.

Tak jak przy naszych innych produktach nie ogranicza nas kształt co sprawia, że jesteśmy w stanie wyprodukować dokładnie to czego oczekujesz. Najmniejszy nakład magnesów BASIC™ to 50 lub 100 sztuk w zależności od rozmiaru. Przy opcji magnesów wypukłych z nadrukiem jest to 100 a SOFT PVC 3D™ – 250 sztuk. Na wyprodukowanie potrzebujemy od 7 do 14 dni roboczych w zależności od rodzaju.

Magnesy basic dla promocji akcji "Sadzimy Lasy". Produkcja magnesów basic już od 50 sztuk

Utrwalenie wizerunku firmy.

Magnesy to oryginalny sposób na pozyskiwanie nowych klientów. Wręczenie ich klientowi to doskonały prezent, który pozwoli utrwalić wizerunek marki. Nadruk numeru telefonu lub adresu strony www sprawi, że klienci bardzo łatwo skontaktują się z Twoją firmą po ponowne zakupy. Nie czekaj – wyróżnisz swoją markę unikalnym gadżetem!

Magnes promujący portal DrJacobs.pl