Magnesy 3D – skuteczna forma reklamy.

Magnesy 3D to skuteczna forma reklamy, która pozwala na wyróżnienie marki i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Ważnymi cechami, które wyróżniają je spośród innych produktów, są m. in.: wysoka precyzja wykonania, efektowny wygląd, wielofunkcyjność i skuteczność reklamowa. Sprawdź, jak ich działanie wpłynie pozytywnie na Twoją markę!

Wysoka precyzja wykonania.

Produkowane przez nas magnesy Soft PVC są wykonane z trwałego, elastycznego i odpornego na uszkodzenia materiału. Powoduje to, że są one bardzo wytrzymałe. Nie musisz martwić się o utratę kolorów czy słabą przyczepność do metalowej powierzchni. Dzięki wysokiej jakości będą służyć przez bardzo długi czas.

Magnes reklamowy przedstawiający żabkę i napis "Krotoszyn"

Efektowny wygląd

Dzięki zastosowaniu technologii 3D, magnesy gumowe zyskują atrakcyjny wygląd. Wysokiej jakości druk umożliwia także precyzyjne odwzorowanie kolorów i detali. Zamówiony przez Ciebie produkt będzie wyglądał tak samo dobrze jak na projekcie. Ma to duży wypływ na pozytywne budowanie wizerunku marki.

Kolekcja różnych magnesów reklamowych o tematyce dziecięcej

Wielofunkcyjność.

Magnesy gumowe mogą być wykorzystane w różnych celach. Mogą stanowić ozdobę lodówki, metalowych drzwi lub nawet stać się elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Klienci często zostawiają pod nimi listę zakupów lub ważne informacje dla domowników więc taki gadżet z Twoją reklamą będzie często znajdować się w centrum uwagi.

Magnes reklamowy przedstawiający żabkę i napis "Krotoszyn" na lodówce

Skuteczność.

Magnesy 3D to oryginalna forma reklamy. Pozwalają one wyróżnić markę i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Mogą być również wykorzystane jako gadżety promocyjne na targach i konferencjach. Logo na takim produkcie jest bardziej widoczne i na pewno jest to ciekawszy prezent niż np. standardowy długopis z logo.

Magnes reklamowy przedstawiający żabkę i napis "Krotoszyn"