Znakowanie Logo SOFT PVC

Logo soft PVC to doskonały sposób na znakowanie różnego rodzaju towarów – od ubrań, przez torebki i portfele, aż po tapicerowane meble oraz zabawki. Co wyróżnia te emblematy gumowe i dlaczego warto je stosować?

Gumowe naszywki z materiału soft PVC – trwałe znakowanie produktów

biała kwadratowa naszywka soft pvc z logiem i love gdynia

Gumowe emblematy z materiału soft PVC to jeden z nowoczesnych sposobów znakowania logo zarówno odzieży, jak i produktów użytkowych. Elastyczne, miękkie i przyjemne w dotyku naszywki stanowią doskonałą alternatywę dla tych w wersji haftowanej.

Powstają one w technologii mikroiniekcji – aluminiowa matryca z konkretnym kształtem zalewana jest płynnym PVC, a następnie wygrzewana w piecu. Technologia ta umożliwia odwzorowanie na naszywkach niemal każdego projektu i gwarantuje dużą precyzję.

Naszywki soft PVC z logo firmy dostosowują się do kształtu produktów również w trakcie ruchu. To doskonały sposób na znakowanie firmowej odzieży i sprzedawanych produktów. Widnieją one zarówno na odzieży sportowej, mundurach czy kurtkach, jak i na czapkach, torbach, walizkach czy plecakach.

W POLINAL® wykonujemy na zamówienie gumowe naszywki z logo w dowolnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Umożliwiamy mocowanie emblematów za pomocą dwóch metod – przyszywania lub na rzep. Druga opcja pozwala na wielokrotne przeklejanie naszywek na różne ubrania. Gumowa, kolorowa naszywka z logo marki skutecznie przykuwa uwagę odbiorców, a dzięki swojej trwałości stanowi reklamę na długie lata!

Wszywki z logo do ubrań soft PVC – alternatywa dla klasycznych metek w znakowaniu

Innym rodzajem emblematów soft PVC są wszywki z logo do ubrań przyszywane jak flaga – wyłącznie z jednej strony. To dobra alternatywa dla tradycyjnych materiałowych metek z nazwą firmy oraz skuteczna, lecz dyskretna reklama marki i trwałe znakowanie logo.

podłużna czarna wszywka firmy innline

Podobnie jak gumowe naszywki, są one wyjątkowo miękkie i elastyczne. Wszywki z logo znakują nie tylko elementy odzieży, takie jak T-shirty, bluzy czy czapki, ale również niektóre zabawki, portfele, notesy czy… tapicerowane meble!

Dzięki temu są one w stanie skutecznie promować markę i wyróżniać ją na tle konkurencji. Tego rodzaju oznakowania występują w wersji kolorowej lub przezroczystej, a ich największą zaletą jest wysoka trwałość. Ich wielkość, grubość oraz kształt możesz dopasować do sprzedawanych produktów według gustu – wykonujemy je na zamówienie, biorąc pod uwagę indywidualne wskazania. Jedno jest pewne – znacząco zwiększą one widoczność Twojej marki na sprzedawanych produktach!

Zalety naszywek i wszywek soft PVC

Soft PVC to materiał o wielu zaletach – nie bez powodu coraz więcej firm decyduje się na właśnie takie znakowanie sprzedawanych ubrań i akcesoriów. Zarówno naszywki, jak i wszywki produkowane w Polinal, wyróżnia wysoka trwałość. Są one odporne nie tylko na wodę i promieniowanie UV, ale również na środki chemiczne czy wysoką temperaturę – np. podczas prania.

Co więcej, gumowe emblematy nie ścierają się i nie barwią produktów, a ponadto – same są odporne na barwienie i nie tracą intensywnego koloru. Wszywki i naszywki soft PVC są trwalsze niż same produkty, na których są aplikowane! Jeśli poszukujesz wytrzymałego i stylowego produktu do znakowania logotypem sprzedawanych towarów, w POLINAL® stworzymy wspólnie idealny projekt.

Minimalny nakład zamówienia to 250 emblematów – w przypadku ubrań, czy kalendarzy szybko wykorzystasz je do ostatniej sztuki!