Jaka jest trwałość naklejek 3D?

Aby naklejki wypukłe mogły długo promować Twoją firmę, do ich produkcji stosujemy tylko przetestowane przez nas wysokiej jakości komponenty. Przy zastosowaniu markowej folii, wysokojakościowym zadruku, który nigdy nie wyblaknie oraz odpowiednią mieszanką poliuretanów, trwałość naszych naklejek 3D w technologii doming określamy na minimum 10 lat. Posiadamy w firmie ponad 14-letnie naklejki, które cały czas wyglądają jak w dniu wyprodukowania!

Trwałość nie idzie w parze z oszczędnością.

Do produkcji wykorzystujemy bezrtęciowy poliuretan dwuskładnikowy, który jest odporny na wszystkie zmienne warunki panujące na zewnątrz. Gdybyśmy poniższe naklejki wyprodukowali korzystając z tańszej żywicy epoksydowej po pewnym czasie biel stałaby się żółta. Na jakości straciłyby również czerwone logo oraz napisy.

Naklejki wyprodukowane z wykorzysaniem bezrtęciowego poliuretanu dwuskładnikowego

Dobrze przygotowane podłoże.

Naklejki warto przyklejać na odtłuszczoną i czystą powierzchnię. Wtedy możesz mieć pewność, że wytrzymają na wybranym miejscu przez wiele lat. Przy dobrze przygotowanym podłożu trwałość etykiet, które mają styczność z różnymi warunkami atmosferycznymi są podobne to tych, które znajdują się w pomieszczeniach zamkniętych.

Naklejki warto przyklejać na odtłuszczoną i czystą powierzchnię

Wodoodporność.

Co się stanie gdy naklejki wypukłe będą miały styczność z wodą – np. z deszczem? Nic ponieważ nasze produkty są wodoodporne! Jeżeli – korzystając z informacji z akapitu wyżej – dobrze przygotowałeś powierzenie to również nie musisz się martwić, że woda spowoduje odklejenie się etykiety. Nie ma znaczenia ich wielkość. Mała naklejka będzie równie dobrze wodoodporna jak zaprezentowana poniżej na zdjęciu nalepka większego rozmiaru.

Naklejki 3D są wodoodporne

Naklejka na samochodzie.

Wiele klientów zastanawia się czy etykiety wypukłe można przyklejać na samochodzie. Nie będzie z tym najmniejszego problemu, gdyż powierzania lakieru jest najczęściej gładka. Dlatego jest to podłoże, które pasuje do tego znakomicie. Jedynym problemem mogą być środki chemiczne, które używane są do mycia aut. Ale z naszego doświadczenia wynika, że ta forma mobilnej reklamy jest też w pełni odporna na tego typu działanie.

Koliste naklejki 3d do przyklejenia na samochodzie

Trwałość nie idzie w parze z oszczędnością.

Podsumowując – wysoka trwałość wytwarzanych u nas naklejek jest związana z wysoką jakością produktów używanych do ich produkcji. Oszczędzanie przy budowaniu marki może przynieść odwrotny skutek – zamiast pozytywnego wizerunku możesz otrzymać wyblakniętą i pożółkniętą antyreklamę. Jednego jesteśmy pewni – długoterminowa inwestycja w jakość to podstawa!

Naklejki 3D jako oznakowanie produktów meblarskich

Przykłady wdrożeń według branż