Indywidualna wycena to oszczędność!

Ogólny cennik byłby niewygodny dla portfela Twojej firmy dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Podczas kontaktu nasz doradca ustali z Tobą kształt, wymiar, folię podłoża, technikę nadruku i najbardziej ekonomiczny dla Ciebie nakład. Dzięki temu masz pewność, że zapłacisz tylko za to czego potrzebujesz.

Zachęcamy do zapoznania się z indywidualnymi projektami, które wykonaliśmy niedawno.

Okrągła naklejka 3D.

Jeżeli zależy Tobie na niepowtarzalnym oznakowaniu produktów to naklejki 3D są tym, czym powinieneś się zainteresować. Poniżej zaprezentowana okrągła biała naklejka wypukła oprócz pięknego logo zawiera na sobie także informacje na temat danego wydarzenia. Wszystkie napisy są wyraźne a całość wygląda identycznie jak na projekcie.

Okrągła naklejka 3D z logo Cavaliada Sopot

Magnes DOMING 3D™.

Magnes, który nie musi być nudny! Zrealizujemy każdy Twój pomysł. Nadruk zabezpieczony jest grubą wypukłą warstwą poliuretanu, który dodatkowo sprawia, że całość prezentuje się nieziemsko. Barwne kolory zastosowane w zaprezentowanym poniżej magnesie wypukłym nawiązują do jego głównego motywu.

Magnes DOMING 3D™ dla firmy pesto z wielokolorowym logo

Brelok kobieta z kataną.

To jeden z najpopularniejszych gadżetów, który jest uwielbiany przez klientów. Elastyczny materiał wraz z bogatą barwą kolorów to gwarancja wysokiej jakości. Co wyróżnia zaprezentowany poniżej przykład? Oryginalny kształt – główny rysunek wystaje poza okrągłą bryłę breloka gumowego, co dodatkowo sprawia, że nie znajdzie się drugiego takiego samego kształtu.

Brelok 3d przedstawiający kobietę z kataną w stylu Manga

Naklejka z dominującą czerwienią.

Poniższy przykład potwierdza, że produkowane seryjnie etykiety zawsze wyglądają identycznie. Mimo zastosowania tylko dwóch kolorów naklejki wypukłe prezentują się znakomicie. Dominujący czerwony kolor zwraca na siebie uwagę. Gwarantujemy, że dzięki wysokiej jakości naszych produktów zdecydujesz się zostać z nami na lata.

Naklejka 3D z dominującą czerwienią w tle i białym napisem

Przykłady wdrożeń według branż