Estetyka tworzywa PVC.

Wysoka estetyka produktu to zaleta gadżetów wytwarzanych z tworzywa PVC. Materiał jest podobny do gumy i silikonu. Wykorzystany w produkcji breloków sprawia, że z łatwością dopasuje się do wolnego miejsca w kieszeni. Dokładność detali odwzorowana do wymiarów 0,2 mm spowoduje zachwyt nie tylko u Twoich klientów.

Zapraszamy do obejrzenia przedmiotów, które zostały stworzone z tworzywa PVC.

Czarno-biały prostokąt.

Poniższe zdjęcie to dowód na to, że czarno-biała stylistyka nigdy nie wychodzi z mody. Białe litery oraz logo wystają ponad bryłę i są bardzo dobrze czytelne. Na rewersie możemy wykonać dowolny nadruk. Istnieje także możliwość przygotowania breloka w wersji 360°.

Brelok soft PVC, Czarno-biały prostokąt z logo Kawasaki

Barwne napisy.

Na kolorowym tle widzimy barwne napisy. Mogłoby się wydawać, że tekst jest „doklejony”. Na szczęście tak nie jest a cały brelok to jedna bryła, dzięki czemu jest on trwalszy i odporniejszy na bodźce zewnętrzne. Jednolita masa to gwarancja, że kolory nie zmienią swojej intensywności.

Brelok z kolorowymi napisami dla One Night Casino

Szczegółowe wycięcia.

Oryginalny kształt breloka PVC 3D i duża ilość małych szczegółów nie wpłynęły w ogóle na trudność jego produkcji. Na zdjęciu widzimy, ze wszystkie kontury to malutkie i szczegółowe wycięcia. Minimalny nakład, który możemy dla Ciebie wyprodukować, to 250 sztuk. Pamiętaj, że im więcej zamówisz tym cena jednostkowa będzie mniejsza.

Oryginalny kształt breloka PVC 3D i duża ilość małych szczegółów jest możliwa do realizacji.

Trójkąt z zaokrąglonymi bokami.

Prosty ale zarazem ciekawy trójkątny kształt z zaokrąglonymi bokami. Na środku minimalistyczne logo w kolorze czerwonym. Ten niepowtarzalny gadżet wzmocni wizerunek Twojej marki a wręczony klientowi będzie codziennie reklamował Twoją firmę.

Brelok 3D w kształcie trójkąta z zaokrąglonymi bokami.

Prostokątna wszywka.

Z tworzywa PVC jesteśmy w stanie wyprodukować także wszywki do ubrań. Masz pewność 100% powtarzalności czego nie zawsze jest Tobie w stanie zaoferować szwalnia. Delikatne tworzywo idealnie pasuje do codziennego, roboczego ubrania. Minimalny nakład zamówienia to 250 sztuk.

Prostokątna wszywka z logo firmy Dunlop