Czy wybór idealnego rozwiązania dla Twojej firmy to problem?

Czy dla osoby, która pierwszy raz szuka idealnego rozwiązania dla swojej firmy, wybór najlepszego produktu z naszej oferty stanowić będzie problem? Oczywiście, że nie! Odpowiednie działy na naszej stronie zawierają bardzo dokładne opisy i ogromną ilością przykładów w formie zdjęć. Na każde Twoje pytanie odpowiemy z miłą chęcią. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Poniżej prezentujemy przykłady naszych produktów, które niedawno wyprodukowaliśmy.

Naklejki wypukłe 3D.

Naklejki wypukłe 3D to najprostszy sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy. Na poniższym przykładzie białe litery dobrze kontrastują z czerwonym kolorem tła. Każda wyprodukowana naklejka jest w stu procentach dokładnie taka sama.

Naklejki wypukłe 3D dla firmy Ediko - prostokątne, czerwone tło i białe liternictwo

Napisy epoksydowe 3D.

Co z oznakowaniem większych produktów? Tu z pomocą przychodzą napisy i naklejki epoksydowe 3D. Mimo że w przedstawionym poniżej przykładzie żadna z literek nie jest ze sobą połączona, aplikowanie naklejki jest dziecinnie łatwe.

napisy i naklejki epoksydowe 3D na większe powierzchnie, pomarańczowe litery na granatowym tle

Tabliczki Plate.

Ciekawym rozwiązaniem są tabliczki samoprzylepne MICROPRINT 3D™ w wersji Plate. Są one drukowane na sztywnym, samoprzylepnym podłożu. Nadrukowane na nim loga i napisy są czytelne, dobrze rzucają się w oczy. Połączenie estetyki i trwałości.

Tabliczka samoprzylepna MICROPRINT 3D™ dla firmy AMS Świdnica

Breloki SOFT PVC 3D™.

Dowolne kolory i kształty to cechy rozpoznawcze breloków Soft PVC. Na przedstawionym przykładzie widać, że brązowe i żółte nadruki stanowią jedną bryłę z białym tłem. Rewers breloka stanowi dodatkowe pole na dowolny dodatkowy nadruk.

Brelok 3d o skomplikowanym kształcie i wypukły napis

Emblematy chromowane.

Najpiękniejsze oznakowanie dla produktów nie tylko marki premium. Zaprezentowane logo pokazuje jak emblematy chromowane reagują na światło i samoczynnie przyciągają wzrok. Po lewej stronie piękny blask, a po prawej ukryte w cieniu metaliczne piękno.

Emblemet chromowany firmy Polinal. Widoczna gra świateł na na chromowanym napisie.

Przykłady wdrożeń według branż