Czy nietypowy kształt naklejek to problem?

Prostokąt, tarcza czy może nietypowy kształt wymyślony przez Ciebie? Dla nas to żaden problem – to codzienność! Nasze profesjonalne maszyny pozwalają na realizację każdego Twojego oryginalnego projektu bez zawahania, zachowując przy tym najwyższą jakość. Mamy doświadczenie, któremu warto zaufać.

Proszę zapoznać się z pięcioma naklejkami, które mieliśmy przyjemność wyprodukować w ostatnim czasie.

Prostokąt z zaokrąglonymi rogami naklejki 3D.

Szare obramowanie i ciekawie dobrane kolory wewnątrz prostokątnej naklejki 3D pięknie prezentują się na białym tle. Litery oraz cyfry są wyraźne – łatwo jest je dostrzec. Warto zwrócić uwagę na kod QR, który umożliwi kontakt z firmą przy użyciu telefonu, bez wpisywania żadnych danych.

Prostokątna naklejka 3d z zaokrąglonymi rogami firmy Paccar Financial

Prostokątna informacja o produkcie.

Naklejka wypukła ze szczegółowymi informacjami o produkcie i firmie? Proszę bardzo! Tylko od Ciebie zależy jakie informacje powinny się na niej znaleźć. Tu przykład z czarnym tle, białymi napisami oraz turkusowym logo. Proste i profesjonalne, prawda?

Naklejka wypukła ze szczegółowymi informacjami o produkcie i firmie - Lampuga GMBH

Prostokątny błysk.

Proszę zobaczyć jak światło mocno odbija się na srebrnych literach i logo. To dwie takie same naklejki a błysk zmienia je nie do poznania. Stosując je na swoich produktach możesz być pewien, że oznakowanie będzie bardzo dobrze widoczne.

Prostokątna naklejka wypukła firmy Sagitar Rolety - Żaluzje

Tarcza.

Emblemat w kształcie tarczy z oryginalnym czarno-szarym tłem. Wyraźny napis wyróżnia się na jego tle. Padające światło podkreśla wypukłość naklejki 3D. Proszę zwrócić uwagę także na piękne, ciepłe barwy w logo, które wyglądają identycznie jak na podesłanym projekcie.

Emblemat w kształcie tarczy z oryginalnym czarno-szarym tłem. Naklejka wypukła 3D

Wieża.

Nietypowy kształt naklejki momentalnie rzuca się w oczy. Dolna cześć to znana dobrze wszystkim francuska wieża w czerwonej wersji kolorystycznej. Nad nią znajduję się wyraźne i dobrze widoczne logo, wtopione w granatowe tło. Zaskocz innych równie oryginalnym projektem!

Nietypowy kształt naklejki. Naklejka w kształcie wieży Eiflla

Przykłady wdrożeń według branż