Czarny – kolor luksusu.

Kolor czarny od zawsze kojarzył się z profesjonalizmem, prestiżem i luksusem. Modna barwa plus wysoka jakość wykonania to gwarancja sukcesu a tego potrzebuje Twoja marka! Jak więc mogą prezentować się naklejki właśnie w tej kolorystyce?

Zobacz pięć przykładowych etykiet wypukłych, które wyprodukowaliśmy w ostatnim czasie.

1. Dzik

Minimalistyczna naklejka. Czarne tło w połączeniu ze srebrnymi lustrzanymi literami oraz logiem prezentują się nieziemsko. Dzięki błyszczącej powierzchni oznakowanie tej marki rzuca się w oczy z większej odległości.

Czarne tło naklejki 3D eksponuje srebrne logo firmy WK Dzik

2. Statek

Tym razem na omawianym kolorze znajdują się 3 inne barwy. Czerwono-żółto-białe logo bez problemu sygnalizuje z jaką firmą mamy do czynienia. Natomiast biało-czerwone napisy bezbłędnie kontrastują z czarnym tłem dzięki temu są wyraźne i czytelne.

Wielokolorowa naklejka wypukła 3d z logo SyMON II proffesional

3. Flaga

Połowa czarno-białej wersja flagi Wielkiej Brytanii po lewej stronie naklejki 3D symbolizuje z jakim krajem związana jest dana firma. Po prawej stronie oraz na dole naklejki 3D znajdują się białe napisy z nazwą firmy. Proszę zwrócić uwagę na widoczną wypukłość naklejek.

Wypukła naklejka 3d z logo firmy S.B.M. Jag-Land

4. Fale

Nietypowy kształt naklejki nie jest dla nas żadnym problemem. Czarne tło w ciekawy sposób zmienia się po prawej stronie w fale. Po prawej stronie znajduje się dwukolorowy napis – logo. Dzięki precyzyjnej maszynie piszącej możemy zalać poliuretanem nietypowe, nawet bardzo skomplikowane kształty.

Nietypowy kształt naklejki dla firmy Jack-Attack

5. Dane teleadresowe

Prosty i ciekawy projekt. Na naklejce znajdują się najważniejsze dane: adres strony internetowej oraz dwa numery kontaktowe. Znaczek po prawej stronie pokazuje, że firmę można znaleźć także na danym serwisie społecznościowym. Celem tej naklejki jest pokazanie danych kontaktowych w najbardziej czytelny sposób. Bez elementów marki takich jak logo można robić też skuteczny marketing.

Naklejka wypukła z nazwą firmy i danymi kontaktowymi

Przykłady wdrożeń według branż