Co wyróżnia magnesy i breloki Soft PVC™?

Trwałe i elastyczne tworzywo, wyraziste kolory, dowolny kształt oraz dokładność odwzorowania detali to najważniejsze cechy magnesów oraz breloków Soft PVC™ 3D. Dobrej jakości gadżet – brelok reklamowy to coś czego potrzebuje Twoja marka!

Zachęcamy do zapoznania się z pięcioma ważnymi faktami na temat gadżetów Soft PVC™.

1. PVC.

Materiał, z którego produkowane są breloki 3D i magnesy 3D to PVC. Tworzywo to jest podobne do gumy i charakteryzuje je trwałość i elastyczność. Lodówka czy kieszeń nie jest mu straszna!

Magnes 3d PVC w kształcie logo

2. Dokładność i staranność.

Nawet najdrobniejszy szczegół będzie widoczny! Dokładność detali odwzorowana do wymiarów 0,2 mm oznacza, że wyprodukowany przez nas produkt cechować się będzie bardzo dużą dokładnością i starannością.

Magnes z miękkiego PVC dla Muzeum Hutnictwa w Chorzowie przedstawiający stylizowanego hutnika

3. Wyraziste kolory.

Wyraziste kolory to kolejna rzecz, która wyróżnia te produkty. Kolor znajduje się w masie całego gadżetu, nie jest nadrukowywany. To sprawia, że barwy będą dobrze widoczne przez lata!

Brelok 3d z miekkiego PVC w kształcie rakiety dla firmy Faurecia

4. Siła przyczepności i trwałe połączenie.

W strukturze materiału zatopione są silne magnesy neodymowe, które odpowiadają za idealną przyczepność. W przypadku breloków 3D do wyboru są dwie opcje – łańcuszek z kółeczkiem i sznurek wzmocniony żyłką. Obie opcje zapewniają trwałe połączenie.

Brelok wypukły 3d z logo Sanatorium Uzdrowiskowego Bałtyk

5. Dowolny kształt.

Stosowana przez nas technologia umożliwia wykonanie prawie każdego pomysłu. Z chęcią pomożemy Ci zaprojektować oryginalny magnes gumowy bądź brelok 3D tak aby wyróżniał się na tle innych. Nie czekaj – skontaktuj się z nami!

Dwa breloki wypukłe w kształcie dronów