Branding a profesjonalne oznakowanie.

Branding to dużym skrócie budowanie świadomości marki a jego głównym celem jest doprowadzenie do rozpoznawalności firmy i produktów. Aby pomóc Ci w ich promocji jesteśmy w stanie zaoferować Tobie profesjonalne oznakowania, dzięki którym rozreklamujesz i utrwalisz wizerunek Twojej firmy w oczach klientów. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, które mieliśmy przyjemność wykonać w ostatnim czasie.

Matowe naklejki metalowe.

Emblematy chromowane to połączenie elegancji i prestiżu. Gdy dodamy do tego, że są stworzone z niklu, dochodzi do tego również wysoka jakość produktu. Na zaprezentowanym poniżej zdjęciu widzimy, że każda litera została wycięta z wielką precyzją. Dodatkowo ich matowa powierzchnia nie odbija światła.

Emblematy chromowane to połączenie elegancji i prestiżu

Naszywka PVC.

Odzież reklamowa to interesująca forma promowania Twojej marki. Naszywki soft pvc 3D warto umieszczać na ubraniach nie tylko gdy zajmujemy się ich produkcją. Są one odporne na działanie czynników zewnętrznych ponieważ wyprodukowano je z miękkiego materiału. To oznacza, że możesz je nosić bez żadnych obaw!

czarna kwadratowa naszywka z białym napisem smart brave independent firmy tiguar

Naklejki z logo.

Naklejki Soft Plate to rozwiązanie, dzięki któremu zaprezentujesz swojego logo w ciekawy sposób. Dzięki zastosowaniu połączenia cienkiej warstwy elastycznego tworzywa z folią samoprzylepną, naklejki z logo są elastyczne i można je przyczepić do zakrzywionych powierzchni. W poniższym przykładzie widzimy, jak czarny wypukły nadruk świetnie prezentuje się na tle srebrnego błyszczącego podłoża.  

Naklejki Soft Plate to rozwiązanie, dzięki któremu zaprezentujesz swojego logo w ciekawy sposób.

Naklejki 3D.

Jednym z najpopularniejszych sposobów na dobry branding to naklejki 3D. Stają się one bardzo powszechne. Spotykasz je w wielu miejscach i na różnych przedmiotach, z którymi masz codziennie do czynienia. W przedstawionym poniżej wzorze czerwień wyraźnie kontrastuje z białymi napisami oraz logiem, co czyni je bardzo czytelnymi. Ponadto dobrze widoczne są uwypuklenia naklejki.

W przedstawionym poniżej wzorze naklejek 3D czerwień wyraźnie kontrastuje z białymi napisami oraz logiem, co czyni je bardzo czytelnymi.

Wszywka z logo.

Kolejny przykład na to, że oznakowanie dzianin nie musi ograniczać się tylko do nadruków lub haftów. Przedstawiona w ten sposób identyfikacja to oryginalny sposób na branding nie tylko ubrań. W zaprezentowanej wszywce na uwagę zasługuje nietypowy kształt oraz wypukłe litery wystające poza bryłę. Ten oryginalny projekt wszywki gumowej lepiej będzie służył w pamięć niż jego płaski odpowiednik.

prostokątna przezroczysta wszywka gumowa z białym napisem eva dywaniki

Przykłady wdrożeń według branż