5 ważnych faktów o brelokach SOFT PVC 3D™

Breloki Soft PVC 3D™ charakteryzują się żywymi kolorami i zdumiewającą precyzją detali. Są elastyczne i trwałe. Jest to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, który za chwilę możesz mieć u siebie w firmie!
Zapoznaj się z pięcioma faktami, które przybliżą Ci cechy breloków SOFT PVC 3D™.

1. Żywe kolory

Piękne kolory, identyczne jak na oryginalnym projekcie, to podstawowa cecha produkowanych u nas breloków. Będziesz pozytywnie zaskoczony jak fantastycznie i efektownie prezentują się na żywo. Znakomite barwy na pewno urzekną Twoich przyszłych jak i obecnych klientów.

Oryginalny kształt, logo firmy maXserwis, brelok w technologii soft PVC 3D

2. Zdumiewająca precyzja detali

Jesteśmy w stanie odwzorować Twój projekt z dokładnością do 0,2mm! Dzięki temu nawet najmniejszy detal będzie bardzo dobrze widoczny. Proszę spojrzeć na te wyraźne litery na zaprezentowanym poniżej przykładzie!

Brelok soft PVC 3D w kształcie Polski,  granatowe tło i dwukolorowe napisy.

3. Elastyczne i trwałe

PVC to elastyczny materiał podobny do gumy dzięki czemu brelok nie zahaczy o nic w kieszeni i generalnie nie przeszkadza podczas noszenia go. Materiał PVC to także gwarancja trwałości produkowanego u nas breloku reklamowego.

Brelok z miękkiego PVC w kształcie krzyża

4. Dowolny kształt

Przy projektowaniu nie ma żadnych ograniczeń. To od Ciebie zależy jaki kształt posiadać będzie Twój brelok gumowy a my go z przyjemnością wyprodukujemy. Możliwe jest wykonanie dwustronnej wersji z różnymi nadrukami.

Brelok w kształcie drona, technologia soft PVC 3D

5. Dwa łączniki breloczka

Istnieją dwie opcje łączenia breloka z kluczami. Pierwszy to widoczny na zdjęciu łańcuszek z kółeczkiem. Drugi to sznurek wzmocniony żyłką. Nieważne, który wariant wybierzesz, bo każdy zapewni mocne połączenie.

Wileokolorowy brelok 3D z logotypem