5 naszych rozwiązań, które możemy zaproponować Twojej firmie.

Nie musisz wiedzieć wszystkiego na temat promowania swoich marek. Nie musisz tracić czasu na zastanawianie się czego potrzebujesz. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy i doradzimy co może pomóc Tobie i Twojej firmie rozreklamować się w ciekawy i oryginalny sposób.

Zapoznaj się z 5 produktami, które być może zaproponujemy Twojej firmie.

1. Naklejki 3D.

Porzuć swoje banalne i bez wyrazu oznakowania. Trójwymiarowa naklejka to rzecz, która momentalnie zostanie zauważona na Twoim produkcie a jej żywe kolory wywołają u Ciebie ogromną satysfakcję. Z naszego doświadczenia wiemy, że naklejki 3D zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Trójwymiarowa naklejka w kształcie herbu z logo

2. Naklejki foliowe.

Płaskie naklejki winylowe możesz zastosować do różnych rzeczy. Przyklej je na listy, koperty, kartony czy produkty. Drukujemy je na folii, bo są bardziej wytrzymałe od papierowych wersji. Jeżeli obawiasz się, że będą one szczególnie narażone na otarcia i na bardzo złe warunki atmosferyczne to możemy je dla Ciebie dodatkowo zabezpieczyć.

Płaska naklejka winylowa ma wiele zastosowań.

3. Breloki Soft PVC 3D.

Breloki 3D to ciekawy sposób na przywiązanie klienta do Twojej marki. Produkowane są z materiału PVC, który przypomina gumę. Dzięki idealnemu odwzorowaniu barw breloki prezentują się tak dobrze jak na projekcie. Znakomity prezent do rozdawania nie tylko obecnym klientom!

Breloki 3D to ciekawy sposób na przywiązanie klienta do Twojej marki - brelok w kształcie roweru.

4. Naszywki PVC.

Haftowane loga, mimo że są one powszechnie wykorzystywane, nie zawsze trzymają wysoki standard. Jeżeli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji i zaprezentować swoje logo w najwyższej jakości to naszywki PVC to produkt zdecydowanie dla Ciebie! Zamów je i raz na zawsze zapomnij o haftowanych napisach.

Naszywka na ubrania z logo firmy

5. Naklejki na folii transparentnej.

Nie musisz ograniczać się do przyjętych standardów. Nietypowy kształt naklejki oraz przezroczyste tło? To żaden problem! Naklejki na folii transparentnej przydadzą się gdy nie potrzebujesz mieć konkretnego tła bo chcesz wykorzystywać je na różnych wersjach kolorystycznych Twoich produktów.

Naklejki na folii transparentnej z logo firmy

Przykłady wdrożeń według branż