Odbierz pakiet bezpłatnych próbek do pracy z klientami:

  Akceptuję zasady Polityki prywatności. Twoje dane będą bezpieczne.

  *Pola wymagane

  „Przygotuję dla Ciebie pakiet próbek różnych naszych produktów do pracy z klientami.”

  Sławek Andrzejewski – Starszy doradca klienta


  Poznaj nasze produkty

   naklejki doming 3d czarne

   Naklejki DOMING 3D™

   Wypukłe naklejki i napisy epoksydowe 3D pokryte bezrtęciowym poliuretanem. Zachwycają wyglądem i wieloletnią trwałością. Te samoprzylepne oznakowania doskonale utrwalają logo marki na produktach.

   srebrne tabliczki 3d z logo firmy

   Tabliczki MICROPRINT 3D™

   Samoprzylepne tabliczki firmowe, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. To trwałe i estetyczne naklejki. Łatwe w aplikacji pomagają na stałe połączyć produkt z marką.

   emblematy metalowe chromowane

   Emblematy METALIC™

   Metalowe naklejki, pokryte dodatkowo warstwą pięknego chromu emblematy tworzą szlachetne oznakowania premium. Dodają produktom blasku, zwiększają ich atrakcyjność i przyciągają spojrzenia klientów.

   żółte wydrukowane naklejki i etykiety

   Etykiety i naklejki drukowane

   Nasza drukarnia naklejek zapewnia pełną obsługę w zakresie dostaw firmowych naklejek i etykiet. Udostępniamy na zamówienia online kilka technik nadruku w połączeniu z wieloma rodzajami folii samoprzylepnej.

   kolorowe breloki soft pvc 3d z motywami

   Breloki reklamowe

   Najbardziej lubiane gadżety to właśnie breloki do kluczy. Są wyjątkowo użyteczne i praktyczne. Coraz większą popularność zdobywają breloki PVC z materiału podobnego do gumy. Są kolorowe i doskonale przyciągają wzrok do marki.

   kolorowe magnesy reklamowe pvc

   Magnesy reklamowe

   Produkowane na indywidualne zamówienie magnesy to gadżety, które są rozchwytywane. To też sprawdzona metoda, żeby codziennie zwiększać świadomość marki. Klienci uwielbiają przyklejać na lodówkę te naklejki magnetyczne.